in

ŞirinŞirin

Tesettür Tunik Modelleri İçin Öneriler

Tunik, herkes tarafından sevilen rahat bir kombin parçasıdır..

Okuma Süresi: 3 Dakika

Tesettür Tunik Modelleri İle Modayı Yakalayın

Son zamanlarda kıyafetlerde yeni akımlar başladı. Daha bol ve uzun kıyafetler tercihler arasına girmeye başladı. Özellikle tunikler bu yıl çok moda olmaya başladı. Tesettürlü ve açık bayanların hepsinin de ilgi alanına giren tunikler oldukça dikkat çekiyor. Tesettürlü hanımlar için tek parça ile kapalılığı yaratan tunikler büyük kurtarıcı bir parçadır. Aynı şekilde açık bayanlar içinde salaş ve şık bir parça olan tunik elbise olarak da kullanılmakta.

Çeşitli takılarla zenginleştiren tunikler tek parça kıyafet ile zenginleştirilen harika bir parça olarak hemen hemen her bayanın dolabında yer almaktadır.

Özellikle son zamanlarda ilginin artmasıyla birlikte tunik modelleri ucuz bir şekilde karşımıza çıkmaktadır. Renkleri ve çeşitleri ile göz kamaştıran tunik modelleri fiyatları ile de ilgiyi üzerinde toplamayı başarıyor. Farklı modeller ve kumaşlar içeren tunikler modellerine göre de farklı fiyatlar içeriyor. Fakat her bütçeye uygun tunik fiyatları ile herkesin kullanmasına imkân sağlıyor. Uygun fiyatları ile tunik modelleri ucuz olarak nitelendirilebilir.

Her bütçeye her zevke hitap eden tuniklerden fiyatını da kullanarak her renginden modelinden alarak ucuza çeşitli kıyafet seçeneklerine sahip olabilirsiniz. Tek parça ile ekleyeceğiniz aksesuarlarla birlikte hem şık hem de spor bir hava yaratmak sizin elinizde.

Pahalı ürünlerden az sayıda alacağınıza ucuz olan bu tunik modellerinden birkaç tane alarak daha özel kombinler yaratabilirsiniz. Bütçenizi yormadan zevkinizi kullanarak farkınızı ve tarzınızı en uygun fiyatlarla yansıtabilirsiniz.

Yeni Sezon Tunik Modelleri

Tunik modelleri 2020 kreasyonu içinde şifon tunikler ön plandadır. Bol kesimli yarasa kollu tunikler de farklı renklerde, farklı desenlerde, farklı kumaşlarda tasarlanmaktadır. Bu sezon bebe yaka tuniklerin yanı sıra standart gömlek yakasına sahip tuniklerde oldukça ilgi görmektedir. Tuniklerde sıklıkla kullanılan drape ve ayrıntılar farkındalık katmak amacıyla olsa gerek.

Bu sezon tuniklerde en çok rastlanan özellik yakanın farklı kolların farklı renklerde olmasıdır. Bazı markalar bunu daha da ileri bir boyuta taşıyarak tuniklerin önünü farklı renkte arkasını farklı renkte tasarlamaktadır veya tuniğin bir omzunu farklı renkte diğerini farklı renkte dikmişlerdir. Tesettür tunik mağazaları olarak safamerve, modanisa, modasena, modamerve ve modaselvim en tanınmışları arasındadır.

Bu sezon manzara baskılı tunikleri de çok fazla görüyoruz, ayçiçeği tarlaları, deniz kenarında ev manzarası, çiçek bahçeleri gibi doğa esintileri tuniklerin baskılarında sık görülen manzaralar. Tunik modelleri 2020 daha çok dökümlü modellerden oluşuyor. Omuzdan başlayıp bol kesimli gelen tunikler diz kapağına kadar uzanıyor ve belden kemerlerle büzülerek daha da farklı bir görünüm kazanması sağlanıyor. Şifon tuniklerin kollarında ve eteklerinde püskül detayları ağırlıklı olarak kullanılıyor.

Modeller genelde çiçek desenlerini de barındırırken çizgili kumaşlar çok fazla görülüyor. 2020 tunik modellerinin vazgeçilmez detayları ise dore detaylar. Neredeyse her modelde dore cep detayları, dore kemerler, dore zincir ayrıntıları ve dore yakalar kullanılmış. Bu sezon en çok tercih edilen modeller bol, belden büzgülü, yaka detaylı tuniklerden oluşuyor.

What do you think?

Written by Cansu Demirel

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Limonata Nasıl Yapılır?

Aslan Burcu Özellikleri Nelerdir?