Okuma Süresi: 2 Dakika

Elkızı Kim?

Merhaba, 2017 yılında elkizi.com‘u kurduk ve yaşamı yeniden keşfetmek için yola çıktık. Blog sayfamızda, her geçen gün geniş kitlelere ulaşmak için emin adımlarla ilerliyoruz.
Güncel hayatın içerisinde yer alan pratik bilgileri yazmayı tercih ettik hep bu süreçte. Okuyucularımızdan güzel geri dönüşler almak bizim yeni yazılar yazmamıza yardımcı oldu.

Reklam ve İşbirliği ile Birlikte Neler Yapabiliriz?

Banner Reklamları Verebilirsiniz

Web sitemizin çeşitli alanlarına yani ana sayfaya, alt bölüm olan footera, üst bölüm olan headera ve yan alan olan sidebara banner olarak reklam verebilirsiniz.

Değerlendirme Yazılarınızı Yayınlayarak Çevrenizi Genişletiriz

Ürün veya hizmetiniz hakkında kapsamlı bir değerlendirme yazısı hazırlayabiliriz. Bu yazıyı web sitemizde ve sosyal medya hesaplarımızda sizin için paylaşabiliriz.

Bize Sponsor Olun Markanızı Tanıtalım

Seyahatlerimizde kullanacağımız ekipmanlara sponsor olabilirsiniz. Bu yolla bizim seyahat etmemizi kolaylaştırabilir sponsorluk konusunda katkı sağladığınız için yazılarımızda sizden bahsederiz.

Tanıtım Yazıları Yazabilir Yazdırabilirsiniz

İçeriğimiz ile uyumlu olmak şartıyla, ürün veya hizmetinizi tanıtan, tanıtım yazıları yayınlayabiliriz. Dilerseniz tanıtım yazısı www.elkizi.com tarafından yazılır. Yazılan tanıtım yazıları web sitemiz ve sosyal medya hesaplarımızda paylaşılır.

Elkızı Yaklaşan Etkinlikler

2020 yılı için güncelleniyor..

Bize Ulaşmak Çok Kolay

Bunların dışında işbirliği ve partnerlik gibi farklı proje tekliflerinize açığız. Tüm teklifleriniz için bize [email protected] e-mail adresimizden ulaşabilirsiniz.

(Visited 26 times, 1 visits today)