Reklam ve İşbirliği

Elkızı Kim?

Merhaba, 2017 yılında elkizi.com‘u kurduk ve yaşamı yeniden keşfetmek için yola çıktık. Blog sayfamızda, her geçen gün geniş kitlelere ulaşmak için emin adımlarla ilerliyoruz.

Güncel hayatın içerisinde yer alan pratik bilgileri yazmayı tercih ettik hep bu süreçte. Okuyucularımızdan güzel geri dönüşler almak bizim yeni yazılar yazmamıza yardımcı oldu.

Reklam ve İşbirliği ile Birlikte Neler Yapabiliriz?

Banner Reklamları Verebilirsiniz

Web sitemizin çeşitli alanlarına yani ana sayfaya, alt bölüm olan footera, üst bölüm olan headera ve yan alan olan sidebara banner olarak reklam verebilirsiniz.

Değerlendirme Yazılarınızı Yayınlayarak Çevrenizi Genişletiriz

Ürün veya hizmetiniz hakkında kapsamlı bir değerlendirme yazısı hazırlayabiliriz. Bu yazıyı web sitemizde ve sosyal medya hesaplarımızda sizin için paylaşabiliriz.

Bize Sponsor Olun Markanızı Tanıtalım

Seyahatlerimizde kullanacağımız ekipmanlara sponsor olabilirsiniz. Bu yolla bizim seyahat etmemizi kolaylaştırabilir sponsorluk konusunda katkı sağladığınız için yazılarımızda sizden bahsederiz.

Tanıtım Yazıları Yazabilir Yazdırabilirsiniz

İçeriğimiz ile uyumlu olmak şartıyla, ürün veya hizmetinizi tanıtan, tanıtım yazıları yayınlayabiliriz. Dilerseniz tanıtım yazısı www.elkizi.com tarafından yazılır. Yazılan tanıtım yazıları web sitemiz ve sosyal medya hesaplarımızda paylaşılır.

Elkızı Yaklaşan Etkinlikler

Nisan 2019 – İstanbul Seyahati

Mayıs 2019 – İzmir Seyahati

Haziran 2019 – Kayseri Seyahati

Temmuz 2019 – Antalya Seyahati

Ağustos 2019 – Muğla Seyahati

Eylül 2019 – Trabzon Seyahati

Ekim 2019 – Mardin Seyahati

Kasım 2019 – Ankara Seyahati

Aralık 2019 – Bursa Seyahati

Bize Ulaşmak Çok Kolay

Bunların dışında işbirliği ve partnerlik gibi farklı proje tekliflerinize açığız. Tüm teklifleriniz için bize info@elkizi.com e-mail adresimizden ulaşabilirsiniz.