in ,

ŞirinŞirin

Oğlak Burcu Özellikleri Nelerdir?

Oğlak burcu, inatçılığıyla bilinir. Bilinmeyen ne gibi özellikleri var acaba?

Okuma Süresi: 3 Dakika

Oğlak Burcu Özellikleri

Oğlak burcu hangi ay, tarihi ne zaman? 22 Aralık – 21 Ocak tarihleri aralığında doğanların burcudur oğlak. Toprak grubudur. Her burcun kadın ve erkekte gösterdiği özellikler farklı olabilir tabi ki çok benzerlik gösterdikleri alanlarda vardır. Ancak genel olarak aynı gruptan olan burçların birbiriyle anlaşamadığı birbirlerine uyum sağlayamadığı çoğu zaman bilinen bir gerçektir.

Oğlak Burcu Kadını Özellikleri

Bu burcun kadınları için öncelikle ve özellikle çok disiplinli oldukları söylenebilir. Bu özelliğini iş hayatında ve özel hayatında gösterir. Aldığı işi sorumluluk duygusunun çok yüksek olmasından ötürü en iyi şekilde yerine getirir. Bu özelliği nedeniyle tam bir görev insanı denilebilir. Astroloji bilimine göre inatçı olmasıyla bilinen oğlak burcu kadını bazen bu özelliği ile ilgili etrafındaki insanları gereksiz gerebilir. İnatçılığını kimi zaman gereksiz konularda da göstermesi bir anda ortamda soğuk havaların esmesine neden olabilir ilişki yaşadığı insanı da bu durum negatif anlamda etkileyebilir.

Korkunç bir hafızaya sahip olan oğlak burcu kadını özellikle sayısal alanda birçok durumu asla unutmaz. Çok eski zamanlarda gidilen bir yerin zamanını ya da hayatında hiç önem arz etmeyen insanların dahi doğum günü tarihlerini hatırlamak gibi birçok konuyu hatırlayıp sizleri şaşırtabilir. Kinci bir burç değildir yapılan iyiliği asla unutmaz ve asla yapılan iyiliğin altında kalmaz. Çok çalışkandır ve ayrıca çok iyi, ilgili, disiplinli, anaç bir annedir. Hayatına aldığı insanı çok kıskanır bazen bu özelliği karşısındaki insanı bezdirebilir. Ancak zeki, bağlı ve neşeli bir kadın ile birlikte olmak istiyorsanız bir oğlak burcu kadınını tanımalısınız. Asla ciddiye alınmadığı bir ilişkinin içinde bulunmaz.

Oğlak Burcu Erkeği Özellikleri

Burcu Oğlak olan erkeklerin özelliklerinin başında kendilerine duydukları öz güven gelir. Bir toplumda ortama hemen adapte olmayabilir belki biraz sıkılgan veya içe kapanık biri olarak tanımlanabilir. O, toplulukta insanlar tarafından ancak ortamı anladıktan sonra ve kendini o ortamda rahat hissettikten sonra oğlak burcu erkekleri neşeli ve espritüel tavırları nedeniyle hemen ilgi odağı olabilir. Zeki bir burçtur aynı zamanda çok da arkadaş canlısıdır. Arkadaşları için elinden gelen her şeyi yapar bu durum hayatına aldığı kadın için de geçerlidir. Sahiplenme duygusunu bir erkekte yoğun olarak arıyorsanız bir oğlak burcu erkeğini tanıma şansını verebilirsiniz kendinize. Çok kıskanç olduğu söylenemez yerinde ve ölçülü denilebilir. Harika bir aile babası olduğu söylenir. Sorumluluklarını bilen ve en iyi şekilde yerine getirmeye çalışan, ailesine zaman ayıran bir babadır. Söz onlar için çok önemlidir yapamayacağı bir şeyin sözünü de asla vermezler.

Oğlak Burcu Ünlüleri

Deniz Çakır, Burak Özçivit, Ömür Gedik, Ebru Şallı, Cansu Dere, Öykü Karayel, Keremcem, Filiz Akın, Öykü Namal, Seda Sayan, Melis Babadağ, Selen Soyder, Erkan Kolçak Köstengil ve Erkan Petekkaya Oğlak burcu ünlüleri arasında gösterilebilir.

What do you think?

Written by Cansu Demirel

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Aslan Burcu Özellikleri Nelerdir?

Akrep Burcu Özellikleri Nelerdir?