in ,

Kurumsal Hediye Nedir?

kurumsal hediye
Okuma Süresi: 4 Dakika

Proberk ile Hediye Anlayışınız Değişecek

Kurumsal hediye, iş hayatının motive kaynaklarındandır. Hediye genel anlamda sevdiklerimize duygularımızı ifade etmek için en özel duygu aktarımlarıdır. Bir insana kendini özel hissetmesini tek bir kelime söylemeden içsel benliğinizi göstermenin en keyifli yoludur. İçindekini daha özel hale getirmek için kullanılan hediye kutuları hem dikkatleri üzerine çeker hem de daha özel hale getirir. Her şey, hediyeyi alıcının kalbinde kalıcı bir etki bırakmak için hediyeyi sunma şeklinizle ilgilidir.

Promosyon ve kurumsal hediye sektörünün öncülerinden olan Proberk, 2006 yılından bu yana hizmetini sürdürüyor.  Özel günler ile başlayan ve ardından yılbaşı hediyeleri ile devam eden Proberk’in kurumsal iş birlikleri hem kurumlarda hem de hediyeleri alan insanlar arasında beğenildi ve hızla yayıldı.

Sevdiklerinizin ve çalışanlarınızın mutlu yüzlerini izlemek, çok canlı bir tatmin duygusu verir. Sürpriz hediyeler, birine hayatımızda ne kadar önemli olduklarını söylemenin kesin bir yoludur. Mutluluk, özellikle özel baskılı hediye kutuları söz konusu olduğunda mükemmel bir ambalajla çoğalır. Hediyelerin çekiciliğini daha fazla artıran bir etkendir. Hediyeyi anında dikkat çekici hale getirip içinde ne olduğuna dair merak uyandırırlar.

Proberk de hediye sektöründeki başta kişisel hediyeler olmak üzere kurumsal özel hediyeler ve kutuları üzerinde çalışan ve bu konuda da her geçen gün eklenen yeni seçenekleriyle Türkiye’nin sevilen hediye sitelerinden biri olmuştur.

Hediyelerin psikolojik değeri, fiyatlarından çok daha fazladır. Bir sevgi, saygı ve minnettarlık hareketi sergilerler ve bilmeden onları kabul etmek heyecanı çoğaltır. Adil bir şekilde, en iyi hediye kutularının bu konuda en önemli rolü oynadığı düşünülmektedir. Sevdiklerinizi görmek, neşe dolu bir andır. Hediyenin önemi evrensel olarak kabul görür ve ideal paketleme ile ikiye katlanır. Makul bir miktar harcamak, iyi alınan bir hediyeyi hesaba katmaz. Proberk, sevdiklerinizi en iyi şekilde şaşırtmak için bir dizi heyecan verici hediye paketi sunar.

Pazar renkli, baştan çıkarıcı ve uygun fiyatlı hediye kutuları ile doludur. Markalar, müşterileri etkilemek ve heyecanlarını artırmak için sürekli olarak yeni fikirler ve tasarımlar getiriyor. Her yerde bir yarış var! Sadece hediyeler değil, bakış açıları da önemlidir. En iyi hediyeyi bulmak için zaman harcadığınızda, neden sıradan bir bakış açısına razı oluyorsunuz? İster sevdiklerinize ister kurumsal olarak çalışanlarınıza hediye arıyor olun, Proberk’in sizin için hazırlayabileceği çok özel bir hediye kutusu mutlaka vardır.

Proberk, yılbaşı, 8 Mart Kadınlar Günü, Anneler Günü, 24 Kasım Öğretmenler Günü gibi özel günlere uygun koleksiyonlar oluşturmanın yanında isteyen şirketler için hoş geldin kiti, doğum günü hediyesi, etkinlik hediyesi, hijyen paketi, başucu sürahi seçenekleriniz arasında olabilir. Eğer kurumsal olarak büyümeyi hedefliyorsanız kurumsal hediyeler için atacağınız adımlar, bugünden çalışmanızı gerektirir. Atacağınız bu küçük adım yarınlarda markanıza, kurumunuza çok daha farklı kazançlar olarak geri döner.  Proberk işinin ehli ekibiyle iletişime geçerek kurumunuza ya da markanıza özel hediye kutuları oluşturmak için bütçenizi belirtmeniz yeterlidir. Size sadece Proberk’in maharetli elleriyle hazırladıkları kurumunuza özel hediye kutularının kimlere ulaştırılacağının listesini yapmak kalır.

Daha fazla bilgi için www.proberk.com adresinden ulaşabilirsiniz.

What do you think?

Written by Pınar

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Gayrimenkul Danışmanı Nedir? 

Zayıflama Yöntemleri