in

Çene Estetiği

Okuma Süresi: < 1 Dakika

Çene Estetiği Uygulamalarında Rinoplasti

Ayna karşısında dururken  çenenizin uzunluğu, sivriliği ya da kısalığı sizi rahatsız mı ediyor? Bu durum karşısında ameliyat korkunuz yüzünden çene estetiğini erteliyorsanız, dolgu yöntemlerinden yararlanarak siz de istediğiniz ve düşlediğiniz çene görünümüne kavuşabilirsiniz.
 

Ameliyatsız (Rinoplasti) Çene Ucu Estetiği

Rinoplasti adı verilen bu uygulama,  hyalüronik asit ve beraberinde uygulanan eşlikçi karışımların beraberinde  mikro şırıngalarla çene içine enjekte edilerek uygulanır. İşlem sırasında anesteziye gerek yoktur. Öte yandan  hassaslık yaşayan hastalara lokal enestezi verilebilir. Dolgu işlemi 6 aydan 2 yıla kadar kalıcıdır. Bu uygulama herhangi bir risk taşımamaktadır.
 

Kısa Sürede Ve Acısız Rinoplasti Uygulaması

Bu uygulamanın öncesinde bir çok merkezde operasyon öncesi similasyon cihazıyla hastaya  çenenizin alacağı son hali gösterilebilmektedir. Bu uygulama, ağrısız, kesisiz ve acısız olduğundan diğer yöntemlere göre çok daha fazla tercih edilmektedir. Oldukça minimal ve küçük estetik problemleri yaşayanlar rinoplasti işlemi sayesinde simetrik bir çene kontürüne dakikalar içinde kavuşmaktalar.

What do you think?

Written by Cansu Demirel

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Hamileler Balık Tüketirse Ne Olur!

Zencefil Faydaları