in

Sevgi doluSevgi dolu

Aslan Burcu Özellikleri Nelerdir?

Cömert ve asil duruşuyla aslan burcu özellikleri neler bir bakalım!

Okuma Süresi: 3 Dakika

Aslan Burcu Özellikleri

Aslan burcu astroloji de beşinci burçtur. Ateş grubu burcudur. Aslan burcu hangi ay ya da aslan burcu tarihi nedir diye soranlara, 22 Mayıs ve 23 Haziran arası doğanlar aslan burcu olarak geçerler. Sembolü aslan, niteliği sabittir. Rengi altın sarısı, sarı ve turuncudur. Uğurlu taşları Akik, Kehribar, Oniks, Kaplan gözü ve Topaz taşıdır. Uğurlu sayıları 1 ve 3’tür. Vücutta tekabül ettiği yer kalp, üst sırt ve omurgadır.

Aslan Burcunun Olumlu Özellikleri

Cömerttirler ve çevresindeki insanlara karşı eli açıktırlar. Güçlüdürler, sağlam duruşlu herhangi bir şey kolay kolay yıkamaz. Yaratıcıdırlar ve iyi organizasyon yaparlar. Fedakâr yapıları vardır. Açık zihinli özellikleri sayesinde birçok işi kolay yoldan hallederler. Yüce gönülleri vardır bu durumdan çevresindeki insanlar yararlanabilirler. Kendilerine her koşulda bakarlar. Gözlem yetenekleri güçlüdür insanları gözlemlerler ve analiz ederler bundan da keyif alırlar.

Aslan Burcunun Olumsuz Özellikleri

Otoriterdirler ve otorite kurmayı seven yapıları vardır bu durumdan çevresindeki her insan hoşnut olmaz. Kendini beğenmiş tavırları vardır çünkü kendilerini, fikirlerini gerçekten beğenirler. Sabit fikirlidirler kimse fikrini değiştiremez. Her konuda tolerans göstermezler.

Aslan Burcu Kadını Özellikleri

Ateş burcuna bağlı olan Aslan burcu kadını tutkulu ve ihtiraslıdır. Aşkta duygularını çok çabuk ve kolay bir şekilde açıklarlar. Sevdiği kişiye karşı sadık, eğlenceli ve cömert olurlar. Dişli birisidir ilişkisinde araya giren herhangi bir şeyi ortadan kaldırırlar. İlişkilerde liderlik rolünü üstlenirler, bağımsızlıklarına son derece düşkündürler. Aslan kadını istekleri konusunda ısrarcı olup burnunu sokmaması gereken işlere soktuğu zaman sıkıcı olabilir. Kendisine öz saygısı yüksektir. Makul ve onun gibi zeki birisi ile ilişki yaşayabilir. Partneri, Aslan kadını için savaşma gücü yüksek olmalıdır ve kendisini rahat ifade etmesi gerekmektedir. Aslan burcu kadını gücüne vurgu yapan tarzda giyinmeyi sever ve bu şekilde etrafında dikkat çeker. Sıra dışı görünümde olmayı severler. Evini dekore etmeye bayılır ve yaşadığı yerde kısa süre kalmış olsa bile bunun için vakit harcamayı sever.

Aslan Burcu Erkeği Özellikleri

Aslan burcu erkeği, romantik ilişkilerinde kral olarak görülmek ister. Aslan erkeği ile yapılacak olan planlar oldukça heyecanlıdır. İlişkilerinde partnerine sürekli hediye verir ve bu hediyeleri pahalı olarak seçer. İltifat almayı sever, övülme ihtiyacı içine girer. Aslan erkeği görmezden gelinmek istemez ve bu duruma çıldırır. Güzel sözler söyleyerek etkileyiciliğini arttırır. İlgi odağı olmayı severler, ilgi gösterilmek hoşlarına gider. Aslan erkekleri canlı ve büyüleyici özelliklere sahiptirler. Bu etkiyi çevresindeki insanlara da bulaştırırlar. Aslan burcu erkeği sorumluluk sahibidir ve işlerinde detaycıdır. Yönetmeyi çok severler ve emir almaktan hoşlanmazlar bu yüzden kendiişlerini kurarlar. İş konusunda başarılıdırlar. Çevresindeki insanları kolay etkilerler ve popüler konumda olurlar. Merhametli yanları vardır ve sevdiği insanların derdini dinler ve yol gösterirler. Girişken yapıları vardır çekingen durmazlar. Evlilikten hoşlanırlar ve evlerine bağlıdırlar.

Aslan Burcu Ünlüleri

Meryem Üzerli, Murat Dalkılıç, Sibel Can, Sinem Kobal, Neslihan Atagül aslan burcu ünlüleri arasında örnek gösterilebilir.

What do you think?

Written by Cansu Demirel

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Tesettür Tunik Modelleri İçin Öneriler

Oğlak Burcu Özellikleri Nelerdir?