in ,

Sevgi doluSevgi dolu

Akrep Burcu Özellikleri Nelerdir?

Akrep burcu, etkileyici bakışları dışında ne gibi özellikleri var, ayrıntılar aşağıda..

Okuma Süresi: 3 Dakika

Akrep Burcu Özellikleri

Akrep burcu tarihi 23 Ekim- 21 Kasım aralığı olarak kabul edilir. Zodyak kuşağının sekizinci burcudur. Klasik astrolojide yönetici gezegeni Mars’tır. Akrep burcu tutkunun, kıskançlığın, deli dolu olmanın, gizemli olmanın burcudur. Mistik ve mistik olan her şey ilgisini çeker. Bir Akrep burcu insanının gözleri ve bakışları çok etkileyicidir, gözlerinden ve bakışlarından hemen tanınırlar. Cinsellik konusunda tutkuları derinleşmiş insanlardır. Bir konuya inanmak konusunda önce kuşkucu davranırlar, kolay kolay inanmazlar. İnandıkları zaman ise o konuyu derinlemesine araştırdıkları için iyi savunurlar. Bu burcun aşk yaşamı çok tutkulu ve gizemlidir. Akrep burcu ile yaşanan birliktelikler iz bırakır, kolay kolay unutulmaz.

Akrep, tüm gizemleri çözmeye çalışır ve gizemli olan her şey dikkatini çeker. Bu burcun kendisi de gizemlidir, kişiyi suyla götürür, susuz getirir. Astroloji kuşağının bu burçla başa çıkması gerçekten zordur, o yüzden akrep burcunun huyuna gitmek gerekir. İntikam almak konusunda hünerlidir. İntikamını zarif bir şekilde alır. Biraz kinci oldukları doğrudur, detayları asla es geçmez. En küçük ayrıntılar bile onun gözünden kaçmaz. Akrep burcu insanı güçlüdür, burçlar arasında acıya en fazla dayanıklı olan insanlar bu burçtan çıkar. Hırslıdırlar ve dünyayı bir mücadele alanı gibi görürler. Hırslı olmayı gerektiren işlere girişmekten hoşlanırlar. Zor olan işler, bilmece gibi çözüm bekleyen işler onları heyecanlandırır.

Akrep Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

Bir Akrep eğer bir kişinin ya da bir şeyin peşine düşmüşse, o kişinin ya da o şeyin deşifre olması kaçınılmazdır. En ince ayrıntısına kadar tüm detayları arar, bulur ve ortaya çıkarır. Onun gözünden hiçbir şey kaçmaz. Akrep burcu insanı karşısındaki insana sonuna kadar güvenmek ister bu yüzden de karşısındaki insanı en ince ayrıntısına kadar çözmek ister. Gizem onun için çözmek için vardır, bununla birlikte Akrep istemediği takdirde onu çözmek çok zordur. Tabii karşıdaki kişi de Akrep değilse…

Akrep, birlikte olduğu kişiye tutkuyla bağlanır bu yüzden de onu kıskanması kaçınılmazdır. O kişiyi en ince ayrıntısına kadar didikler, bunun avantajı karşısındaki insanı çok iyi tanır ve ne istediğini kısa sürede çözer; eğer sizi çok seviyorsa sizin hoşunuza giden şeylerle sizi şımartacaktır. Kıskanıp sahiplenmek Akrep’in doğasında olan bir özelliktir. Bir Akrep’i özel olarak kıskandırmaya çalışan bir kimseden ise irrite olacaktır. Bir Akrep burcunun duyguları çok derindir, bu yüzden yoğun duyguları kıskançlığa dönüşür.

Bir Akrep burcu insanına yalan söylemeye çalışmak ateşle oynamaktır. Çünkü keskin sezgileri sayesinde insan ruhunu okuma yetenekleri vardır, sezgilerine dayanarak söylediği şeyler nokta atışı olur. Bazen buna kendisi de şaşırır çünkü sezgisel konuştuğunda, konuşmayı önceden planlamaz. Bir Akrep karşı tarafın gözlerinden ruhunu okuyabildiği gibi, kendi gözlerinden de sevgi ya da nefretlerini belli ederler.

Akrep Burcu Ünlüleri

Mustafa Kemal Atatürk, Selma Ergeç, Gökçe Bahadır, Nur Fettahoğlu, Kıvanç Tatlıtuğ, Berrak Tüzünataç, Ahmet Kural, Teoman, Şevval Sam, Kemal Sunal ve Mustafa Ceceli Akrep burcu ünlüleri arasında gösterilebilir.

What do you think?

Written by Cansu Demirel

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Oğlak Burcu Özellikleri Nelerdir?

İnstagramdan Nasıl Para Kazanılır?